GEBELİKTE GENETİK TESTLER

GEBELİKTE GENETİK TESTLER

VERACITY-HARMONY Tarama Testi
Prenatal test, tekil ve ikiz gebeliklerde uygulanabilen, fetal kromozomal anöploidilerin saptanması için, yeni nesil non-invaziv prenatal testtir.
 

VERACITY-HARMONY Tarama Testi Nezaman yapılır?
Gebeliğin 10.haftasından itibaren yapılabildiği   IVF gebelikler için de kullanılabildiği ve doğruluğu, sağlamlığı ve uygun fiyatı için tercih edilir.
 

VERACITY-HARMONY Nasıl Yapılır?
Laboratuvar annenin kolundan kan örneğini alır ve analiz için gelişmiş laboratuvarımıza gönderir. Laboratuvarda, annenin kan örneğinden hücresiz DNA izole edilmesinin ardından tescilli yeni nesil analitik ve biyoinformatik teknolojimizi kullanarak analiz edilir. Sonuçlar birkaç çalışma günü içerisinde doktorunuza ulaştırılır.

VERACITY-HARMONY Neyi Tespit Ediyor?
Prenatal test, kromozom sayısının anormal olmasından kaynaklanan en yaygın fetal anöploidiler olan Down Sendromunu, Edwards Sendromunu, Patau Sendromunu, Turner Sendromunu, Triple X Sendromunu, Klinefelter Sendromunu, Jacobs Sendromunu, XXYY Sendromunu test eder. Bunların haricinde mikrodelesyon sonucu oluşan DiGeorge Sendromunu, 1p36 Sendromunu, Smith-Magenis Sendromunu ve Wolf-Hirschhorn Sendromunu tespit eder.

“SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”